Silesiacum Stare: Różnice pomiędzy wersjami

Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 19: Linia 19:
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"  
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"  
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Spis artykułów]]'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Wroclaw|Wrocław]]'''
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Monolitowe kamienne krzyże|Monolitowe kamienne krzyże i kapliczki]]'''
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Galerie kapliczek]]'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Galerie kapliczek]]'''
Linia 41: Linia 43:
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Wroclaw|Wrocław]]'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Chrystus z blachy|Krzyże z Chrystusem z blachy]]'''
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Chrystus z blachy|Krzyże z Chrystusem z blachy]]'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Spis artykułów]]'''
|-
|-
|style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''[[Monolitowe kamienne krzyże]]'''
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia'''  
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia'''  
|-
|-

Wersja z 01:43, 22 mar 2024

482

Spis artykułów