Szablon:Projekt blacha: Różnice pomiędzy wersjami
Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{|align="right" style="background-color:#D0E2EE; margin-left: auto; margin-right: 0px;" | {|align="right" style="background-color:#D0E2EE; margin-left: auto; margin-right: 0px;" | ||
|♦ [[Chrystus_z_blachy|Krzyże z Chrystusem z blachy]] | |♦ [[Chrystus_z_blachy|Krzyże z Chrystusem z blachy]] | ||
|- | |||
|♦ [[Krzyże z Chrystusem z blachy w województwie opolskim]] | |||
|- | |- | ||
|♦ [https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?hl=pl&mid=1MEUTpSnj7053lIOYhUPGCkXLuE7PSn8m&ll=50.49058028990676%2C18.389645227406618&z=7 Mapa rozmieszczenia krzyży z Chrystusem z blachy] | |♦ [https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?hl=pl&mid=1MEUTpSnj7053lIOYhUPGCkXLuE7PSn8m&ll=50.49058028990676%2C18.389645227406618&z=7 Mapa rozmieszczenia krzyży z Chrystusem z blachy] | ||
Wersja z 06:19, 8 wrz 2020
| ♦ Krzyże z Chrystusem z blachy |
| ♦ Krzyże z Chrystusem z blachy w województwie opolskim |
| ♦ Mapa rozmieszczenia krzyży z Chrystusem z blachy |
Szablon do artykułów z projektu/portalu Chrystus z blachy