Kapliczki, krzyże i figury przydrożne: Różnice pomiędzy wersjami

Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 9: Linia 9:
|bgcolor="f3f3ff"|Kapliczki przydrożne, te z jego czasów, nabrały piękna i uroku. Nam współczesne z kolei nie zawsze są piękne lub ciekawe, ale też stanowią obraz miejscowej kultury. Powody znikania mogą być już inne, co nie znaczy, że nie należy zebrać i odtworzyć wiedzy o nich.  
|bgcolor="f3f3ff"|Kapliczki przydrożne, te z jego czasów, nabrały piękna i uroku. Nam współczesne z kolei nie zawsze są piękne lub ciekawe, ale też stanowią obraz miejscowej kultury. Powody znikania mogą być już inne, co nie znaczy, że nie należy zebrać i odtworzyć wiedzy o nich.  
|-
|-
|bgcolor="f3f3ff"|'''Artykuły w kategoriach:'''
|bgcolor="f3f3ff"|'''[[Specjalna:Wszystkie_strony|Spis artykułów]]'''
 
*[[:Kategoria:Krzyże z Chrystusem z blachy|Krzyże z Chrystusem z blachy]]
*[[:Kategoria:Kurpiowskie kapliczki|Kurpiowskie kapliczki]]
*[[:Kategoria:Słownik|Słownik]]
</td></tr>
</td></tr>
</table>
</table>
Linia 21: Linia 17:
| style="solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |
| style="solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Artykuł tygodnia'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Polecany artykuł'''
|-
|-
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
Linia 27: Linia 23:
|}
|}
</td>
</td>
<td width="50%" height=100% valign="top">
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Krzyże z Chrystusem z blachy'''
|-
| style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha}}
|-
|}
|}

Wersja z 01:10, 31 paź 2019