Chrystus z blachy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" | {| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Krzyże z Chrystusem z blachy - spis artykułów''' | ||
|- | |||
| style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha spis}} | |||
|- | |- | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia''' | ||
|- | |- | ||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" | {| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Mapa krzyży z Chrystusem z blachy''' | ||
|- | |- | ||
| | |<html><iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1MEUTpSnj7053lIOYhUPGCkXLuE7PSn8m" width="640" height="480"></iframe></html> | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Chrystus z blachy''' | ||
|- | |- | ||
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Blacha zdjęcia prawa}} | |style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Blacha zdjęcia prawa}} | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Krzyże z Chrystusem z blachy]] | [[Kategoria:Krzyże z Chrystusem z blachy]] | ||
Wersja z 20:32, 16 sie 2020
|
