Kapliczki, krzyże i figury przydrożne: Różnice pomiędzy wersjami

Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 17: Linia 17:
| style="solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |
| style="solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Polecany artykuł'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Artykuł miesiąca'''
|-
|-
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
Linia 30: Linia 30:
|-
|-
| style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha}}
| style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha}}
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcie'''
|-
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Zdjęcie miesiąca}}
|-
|-
|}
|}

Wersja z 02:08, 6 lis 2019