Wroclaw: Różnice pomiędzy wersjami

Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 8: Linia 8:
|-
|-
|bgcolor="f3f3ff"|Powojenna wymiana ludności zmieniła jednocześnie narodowy i wyznaniowy charakter miasta. Polacy   
|bgcolor="f3f3ff"|Powojenna wymiana ludności zmieniła jednocześnie narodowy i wyznaniowy charakter miasta. Polacy   
|-
|bgcolor="f3f3ff"|'''[[Specjalna:Wszystkie_strony|Spis artykułów]]'''  ({{NUMBEROFARTICLES}} {{NUMBEROFFILES}})
</td></tr>
</td></tr>
</table>
</table>
Linia 16: Linia 14:
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"  
{| style="border:1px solid #006699;" height=100% cellspacing="0" cellpadding="5"  class="plainlinks"  
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Artykuł miesiąca'''
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Mapa wrocławskich kapliczek, krzyży i fugur'''
|-
|-
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
|<html><iframe src="http://kapliczki.org.pl/mapa-wroclaw/index.php" width="700" height="500"></iframe></html>
|-
|-
|}
|}

Wersja z 15:37, 4 maj 2020