Silesiacum: Różnice pomiędzy wersjami

Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 20: Linia 20:
|-
|-
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Artykuł miesiąca}}
|-
| font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="BDA56A" cellpadding="0" | '''Inne ciekawe naszym zdaniem teksty''': '''[[Herby na sklepieniu Izby Seniora Rady|Herby na sklepieniu Izby Seniora Rady wrocławskiego Ratusza]], [[Warsztat lesicki]], [[Herby mieszczan wrocławskich|Herby mieszczan wrocławskich]], [[Krzyże z Chrystusem wyciętym z blachy]], [[Figura św. Jana Nepomucena w Okrzeszynie]], [[Kamienny krzyż w Czerwieńczycach|Kamienny krzyż w Czerwieńczycach błędnie nazywany krzyżem pokutnym]], [[Spis artykułów|Spis wszystkich artykułów]]'''
|-
|
|-
|-
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''Ostatnie zdjęcia'''  
| style="border-top:solid 1px #006699;  style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#BDB76B" cellpadding="0" |'''Ostatnie zdjęcia'''  

Wersja z 10:43, 27 mar 2024


482

Spis artykułów